и тутДомашня > Медіаосвіта > Знайомтесь: Deadline.Media – як новий інструмент журналістської комунікації Знайомтесь: Deadline.Media – як новий інструмент журналістської комунікації Медіаосвіта ЗНАЙОМТЕСЬ: DEADLINE.MEDIA – ЯК НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ ЖУРНАЛІСТСЬКОЇ КОМУНІКАЦІЇ 23.10.2016 ADMIN Спочатку свого короткого огляду нового ресурсу для журналістів хочу подякувати Тетяну Репкову, справжню гуру журналістики, за знайомство з об’єктом нашого сьогоднішнього знайомства. Отже: Ресурс: Deadline.Media (Дедлайн Медіа); Географія використання: медіаринок Росії і країн СНД; Статус: професійний сервіс для журналістів, PR-менеджерів і незалежних експертів-ньюсмейкерів Реєстрація: Реєстрація включає стандартний збір контактної інформації з подвійною верифікацією через поштову скриньку і телефон. Доступні ролі: журналіст і експерт Мова: російська Соц. мережі: Fb, Vk, Youtube Кількість доступних варіантів: Доступні контакти на 13 сторінках по 8 контактів в кожній (Росія – Москва). Яка кількість користувачів вже підключилося до проекту і чекає перевірки реєстраційних даних і підтвердження статусу невідомо. Дата початку реєстрації 19 жовтня 2016 року Короткий попереднє резюме: Сама по собі ідея не нова, але цікава. Ще з часів SAY.TV спроба об’єднати інтернет-аудиторію і ЗМІ гідна поваги. Але як завжди при створенні будь-якого інструменту у мене виникає два питання: Які мотиви у творців (ясні і завуальовані); Як цим інструментом будуть користуватися журналісти, редактори та експерти. Наскільки вдалим буде стартап – настільки корисним він буде кожному журналісту. І не дай Господь, стати йому засобом збору інформації про журналістів для будь-яких спецслужб, хоча, що це я … піду вб’ю в собі параноїка (адже ті кому треба про вас і так вже все знають) … А поки пропоную вам після принтскріну моєї сторінки основну інформацію, заявлену у розділі “Про проект” deadline-media-i-am Про проект Deadline.Media – професійний сервіс для журналістів, PR-менеджерів і незалежних експертів (нюьсмейкеров). Стати користувачем сервісу можна безкоштовно, пройшовши швидку реєстрацію. Ключова ідея сервісу – забезпечення ефективної комунікації між професіоналами в галузі медіа та експертами. Deadline.Media допомагає журналістам: Отримувати коментарі від незалежних експертів і PR-менеджерів Знаходити експертів для ТВ-зйомок і радіоефірів Підписуватися на прес-релізи та анонси прес-заходів Спілкуватися в месенджері з експертами Deadline.Media допомагає незалежним експертам і PR-менеджерам: Отримувати запити журналістів на коментарі Брати участь в ТВ-Зйомки і радіоефірах Розміщувати прес-релізи та анонси прес-заходів Спілкуватися в месенджері з журналістами Сучасний адаптивний дизайн дозволяє користуватися сервісом не тільки на персональному комп’ютері, але і з різних мобільних пристроїв. Вдалого вам використання цікавого інструменту!

и тут

Знайомтесь: Deadline.Media – як новий інструмент журналістської комунікаціїМедіаосвіта 

ЗНАЙОМТЕСЬ: DEADLINE.MEDIA – ЯК НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ ЖУРНАЛІСТСЬКОЇ КОМУНІКАЦІЇ

Спочатку свого короткого огляду нового ресурсу для журналістів хочу подякувати Тетяну Репкову, справжню гуру журналістики, за знайомство з об’єктом нашого сьогоднішнього знайомства. Отже:

Ресурс: Deadline.Media (Дедлайн Медіа);

Географія використання: медіаринок Росії і країн СНД;

Статус: професійний сервіс для журналістів, PR-менеджерів і незалежних експертів-ньюсмейкерів

Реєстрація: Реєстрація включає стандартний збір контактної інформації з подвійною верифікацією через поштову скриньку і телефон.

Доступні ролі: журналіст і експерт

Мова: російська

Соц. мережі: Fb, Vk, Youtube

Кількість доступних варіантів: Доступні контакти на 13 сторінках по 8 контактів в кожній (Росія – Москва). Яка кількість користувачів вже підключилося до проекту і чекає перевірки реєстраційних даних і підтвердження статусу невідомо. Дата початку реєстрації 19 жовтня 2016 року

Короткий попереднє резюме: Сама по собі ідея не нова, але цікава. Ще з часів SAY.TV спроба об’єднати інтернет-аудиторію і ЗМІ гідна поваги. Але як завжди при створенні будь-якого інструменту у мене виникає два питання:

  1. Які мотиви у творців (ясні і завуальовані);
  2. Як цим інструментом будуть користуватися журналісти, редактори та експерти.

Наскільки вдалим буде стартап – настільки корисним він буде кожному журналісту. І не дай Господь, стати йому засобом збору інформації про журналістів для будь-яких спецслужб, хоча, що це я … піду вб’ю в собі параноїка (адже ті кому треба про вас і так вже все  знають) …

А поки пропоную вам після принтскріну моєї сторінки основну інформацію, заявлену у розділі “Про проект”

deadline-media-i-am
Про проект

Deadline.Media – професійний сервіс для журналістів, PR-менеджерів і незалежних експертів (нюьсмейкеров). Стати користувачем сервісу можна безкоштовно, пройшовши швидку реєстрацію.

Ключова ідея сервісу – забезпечення ефективної комунікації між професіоналами в галузі медіа та експертами.
Deadline.Media допомагає журналістам:

  • Отримувати коментарі від незалежних експертів і PR-менеджерів
  • Знаходити експертів для ТВ-зйомок і радіоефірів
  • Підписуватися на прес-релізи та анонси прес-заходів
  • Спілкуватися в месенджері з експертами

Deadline.Media допомагає незалежним експертам і PR-менеджерам:

  • Отримувати запити журналістів на коментарі
  • Брати участь в ТВ-Зйомки і радіоефірах
  • Розміщувати прес-релізи та анонси прес-заходів
  • Спілкуватися в месенджері з журналістами

Сучасний адаптивний дизайн дозволяє користуватися сервісом не тільки на персональному комп’ютері, але і з різних мобільних пристроїв.

Вдалого вам використання цікавого інструменту!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *